NEDEN
LE BRUNCHE?

Boya ve kimyasal işlemlerden zarar görmüş saçların onarımı için, paraben ve sülfat gibi zararlı bileşenler içermeyen formüllü şampuan ile saçlarınızı arındırır. Saçlarınızda detoks etkisi yaparak saçlarınızı gençleştirir. Yenilenen saçlarınız daha parlak ve daha yumuşak olur.

Soya, buğday ve ipek proteinli formülasyonu sayesinde Le Brunche maske ile saçlarınız onarılır ve dış etkilere karşı korunur. Bu sayede saçlarınızda oluşacak kırıkların azalmasına yardımcı olur.

Mucizevi Alman formülü sayesinde Le Brunche keratin kompleks krem, içeriğindeki provitamin B5 ve ipek proteinlerin de yardımıyla saçın ihtiyacı olan keratini sağlayarak saç hücrelerini yeniler.


100%

SAÇ
BAKIMI

21

FARKLI
ÜLKE

300

PROFESYONEL
KUAFÖRÜN TERCİHİ

99%

KULLANICI
MEMNUNİYETİ

LE BRUNCHE PROFESSIONAL

Türkiye başta olmak üzere 20'den fazla ülkede satışa sunulan Le Brunche ürünleri, Almanya'da geliştirilen benzersiz formülasyonu ile Avrupa standartlarında üretilmektedir. Kozmetik sektöründe uzmanlaşmış kadrosu ile Türkiye pazarındaki faaliyetine 2012 yılında başlamış olan Le Brunche, bitkisel içerikli saç bakım ürünleri ve doğal ürünler konusunda her geçen gün ürün gamını genişletmektedir.

Hem nihai tüketici hem de profesyonel kuaför salonları için saç bakım ürünleri sunan Le Brunche markası, Türkiye'nin ve Avrupa'nın önde gelen kuaförleri tarafından tercih edilmekte ve tüketicilere tavsiye edilmektedir. Türkiye'de 300'den fazla kuaför salonunda satışı yapılan, ilgili bakanlıklarca onaylı olan Le Brunche markalı ürünleri aynı zamanda lebrunchestore.com, trendyol, hepsiburada gibi e ticaret platformları üzerinden de satışa sunulmaktadır.


ŞİMDİ AL
× Destek